SEPET

Toplam Tutar: {sepettotal}

HELLO I'M NUDE

Yalın Güzeldir

Nude, modern yaşam için, bugüne ait cam objeler yaratıcısıdır.

Nude, işlevle biçimi birleştirerek, düzenleyerek, sıradan olmayan insanların yaşam tarzını yansıtır; hayata yalınlık merceğinden bakar. Nude, evlerimizi duyulara hitap eden ve zevk veren yaşam alanları olarak görerek, cam eşyaların geleneksel sınırlarının ötesine geçmektedir.

Olağanüstü güzellikte kristal cam objeler tasarlamak ve yaratmak misyonuyla, 2 yıl önce, Milano ve Paris’te lansmanı yapılan Nude, tüm yaşam alanlarının zevkli hale gelmesini ciddiye alır. Nude için detaylar kadar, mekanları deneyimleyen insanların rahat hissetmesi, nefes alması da önemlidir. Nude kristal cam objeleri, bulundukları mekanlara boğmayan rafine bir güzellik ekler. Nude, ilham vereni yaratmanın tek yolunun risk almak olduğunu bilir. Yalın ve eğlenceli hissini korurken, risk almaktan da hiçbir zaman çekinmez.

Nude, devrim niteliğindeki fikirleri korkusuzca değerlendirir; sanatçılar ve tasarımcılar ile dinamik iş birlikleri geliştirmek amacıyla çalışır. Nude’un bugüne ait koleksiyonları modern yaşama kusursuzca uyum sağlayacak şekilde tasarlanmıştır; göz alıcı objeleri, hem günlük kullanım hem de özel anlar için mükemmeldir.

Nude objeleri sadece tek bir materyalle yapılmaktadır: Kurşun içermeyen kristal cam. İster el ister makine ile şekillendirilmiş olsun, bu materyal cam dünyasında benzeri bulunmayan bir şeffaflık ve inceliği ortaya çıkarır.

Nude: bir Şişecam markası

Şişecam topluluğu, uluslararası çapta faaliyet gösteren bir sanayi topluluğudur. 13 ülkedeki üretimini 21.000’i aşan çalışanıyla sürdüren topluluk, cam ev eşyası, düzcam, cam ambalaj ve kimyasallar alanlarındaki satışlarının yarısını yurt dışına yapmakta ve ürünlerini dünyada 150’ye yakın ülkeye ihraç etmektedir.

Şişecam Topluluğu Türkiye ve dünyadaki en saygın tasarımcılarla birlikte ilk global tasarım markası Nude’u yaratmıştır.

Haberler

Nude NY NOW Fuarı’nda! Şubat 2017


Nude 5 - 8 Şubat tarihleri arasında NY NOW fuarında yeni koleksiyonlarını sergileyecek.

Nude Paris Maison Objet Fuarındaydı! Şubat 2017


Nude 20 – 24 Ocak 2017 tarihleri arasında yeni koleksiyonlarını Maison Objet fuarında sergiledi.

Nude’a yeni bir ödül daha: Wallpaper* DESIGN AWARDS 2017 Şubat 2017


Tamer Nakışçı’nın Nude için tasarladığı Mist Koleksiyonu, dünyanın en prestijli tasarım dergisi Wallpaper* tarafından her sene öne çıkan tasarımlara verilen Wallpaper* DESIGN AWARDS 2017’yi (En İyi Masaüstü Aksesuar Kategorisi) kazandı.

Nude, üç ayrı koleksiyon ile German Design Awards 2017’yi kazandı. Şubat 2017


Finlandiyalı tasarımcı Mikko Laakkonen’in tasarladığı Red Dot ödüllü Malt viski setine ödül veren German Design Award jürisi; Tomas Kral tasarımı Blow lamba ile Sinem Hallı tasarımı Roots saksıyı ise özel mansiyon ödülüne layık gördü.

iF Design Award 2016 ödülü Nude’un. Şubat 2017


Nude tasarım ekibinden Sinem Hallı’nın tasarladığı yalın ve fonksiyonel el imalatı Roots saksı, dünyanın en prestijli ödüllerinden iF Design ödülünün sahibi oldu.

7 farklı disiplinde 5,295 başvurunun yapıldığı iF Design ödülleri, tüm dünyada tasarım mükemmelliğinin sembolü olarak görülüyor.

Nude’a bir ödül daha... Şubat 2016


Nude 2016 Design Plus ödülüne layık görüldü.

Tasarımcısı Tamer Nakışçı’nın “Bir tür boyut kapısı, hologram gibi; içerisine koyduğunuz her şey bir anda kayboluyor, değişiyor, ve algınızı değiştiriyor” sözleriyle tanımladığı Mist vazo 2016 Design Plus ödülünün sahibi oldu.

Design Plus ödülleri Ambiente Fuarı’nda sergilenen inovatif ve üstün tasarım ürünlerine veriliyor ve 100’e yakın ülkeden yaklaşık 140 bin ziyaretçiye özel bir sunum ile tanıtılıyor.